CESTOVNÍ KANCELÁŘ

777 025 093

Krakov a solné doly Vělička

Středověké solné doly pod patronátem UNESCO, polské královské město Krakov.

Krakov
noční Krakov
Krakov
Solné doly Vělička.
Krakow náměstí.

Program: odjezd v časných ranních hodinách (Č. Třebová okolo 3 hodiny ranní) po trase Olomouc, Ostrava.  

Dopoledne strávíte v solných dolech ve Wieliczce (Věličce, 94 PLN), která patří ke světovým unikátům. Tento důl vznikl již ve 13. století a probíhá v něm těžba soli dodnes. Čeká Vás dvouhodinová prohlídková trasa plná solných soch, klenutých síní i podzemní solné jezero. Toto místo patří k nejatraktivnějším a nejnavštěvovanějším místům svého druhu. Prohlídka je již objednaná, je buď v češtině, nebo slovenštině, vyhrazují si právo v krajním případě dát průvodce v AJ. Je nutné uvést ve smlouvě Váš zájem o prohlídku či nikoliv.

Poté přejedete do polského královského města Krakova. S průvodcem si prohlédnete nejznámější historické památky v centru vč. královského hradního vrchu Wavel s katedrálou Sv. Václava a Sv. Stanislava, kde byli korunováni polští králové (20 PLN).

Odpoledne budete mít volno v centru města u Sukienice k návštěvě památek, muzeí, vánočních trhů, k nákupům či k občerstvení. Po setmění (počkáme na rozsvícení města) odjezd zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách, Č. Třebová okolo půlnoci, dále dle trasy.

Program je orientační.

Termíny:  8. 12. 2018   cena: 1090 Kč    č.z.: 8122018/02

4 volná místa

 

Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací

- průvodce

 

Plánovaný čas odjezdu z České Třebové (další místa dle trasy): 3:00 a čas návratu 1:00.

Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

 

Cena nezahrnuje:

- vstupy

pojištění léčebných výloh Allianz (dospělý 42 Kč, dítě do 15 let 21 Kč, senior nad 70 let 84 Kč, nezahrnuje storno zájezdu).

 

Orientační výše vstupů dle programu, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Trasa odjezdů: Vysoké Mýto, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Lanškroun, Svitavy, Olomouc.

Svozy (+200 Kč): Choceň, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Vamberk, Letohrad.

 

Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.

 

Další adventní zájezdy: 

Více fotografií na FACEBOOKU.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 065 63 431

 

Předběžná rezervace zájezdu: 

 

 
 
 
Sdílet