CESTOVNÍ KANCELÁŘ

777 025 093

Rakousko - KAPRUN - Zell am See

Skiareál Kaprun (ledovec) - Zell am See 

Fusch an der Glocknerstrasse, hotel ***Wasserfall 

Hotel ***Wasserfall
Hotel ***Wasserfall
Hotel ***Wasserfall
Kaprun
Kaprun
Kaprun

* ledovcový areál

* hotel s wellness a výbornou kuchyní

* jarní prázdniny mmj. Rychnov nad Kněžnou

Hotel Wasserfall leží v srdci národního parku Vysoké Taury, přímo pod třítisícovými vrcholy. Do lyžařského střediska Zell am See jezdí občasný skibus.

Vybavení hotelu: restaurace, wellness (sauna, parní komora, infrasauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost,  zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.

 

Pokoje: pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wi-fi modem), trezorem.


Stravování: polopenze (bufetové snídaně, tříchodové menu k večeři).
 
Program: 

1. den: odjezd ve večerních hodinách (z ČT okolo 22. hodiny, dále dle trasy, Praha po půlnoci následujícího dne) ve směru Praha, České Budějovice, Salzburg. 

2. den: ráno příjezd celé skupiny do jednoho z největších a nejlepších skiareálů skiareálu Kaprun - Zell am See (Europa Sport Region). Celodenní lyžování, večer dojezd na ubytování do hotelu, večeře. 

3. den: po snídani odjezd skupinově autobusem do Zell am See na celodenní lyžování. Po lyžování odjezd do hotelu na večeři. Individuální zájemci mohou využívat skibus.

Areál Kaprun je dobrý i v případě špatné sněhové pokrývky (má ledovec) tzn. v případě špatných sněhových podmínek budeme lyžovat v tomto areálu. Areály Zell - Maikogel a Kaprun jsou propojeny častými skibusy.

4. den: po snídani vyklizení pokojů, odjezd autobusem na celodenní lyžování do Zell am See, po lyžování odjezd zpět do ČR.

5. den: návrat v pozdních nočních až časných ranních hodinách (Praha cca v 1 hodinu po půlnoci, ČT cca ve 4 hodiny ráno).

Program je orientační.

Termín zájezdu: 14. - 18. 3. 2019  Číslo: 14032019

Cena: 4.790 Kč        

Dítě do 5,99 let se dvěma dospělými na pokoji - sleva 2000 Kč/ zájezd.

Dítě do 11,99 let se dvěma dospělými na pokoji - sleva 800 Kč/ zájezd.

 

Cena zahrnuje: *dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací

* 2x ubytování v hotelu s polopenzí (snídaně a večeře)

* každodenní dopravu k vlekům do Zell am See.

* použití wellness v hotelu

* služby průvodce

* pojištění CK proti úpadku. 

 

Plánovaný čas odjezdu z České Třebové (další místa dle trasy): 22:00 a čas návratu 4:00. Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

 

Cena nezahrnuje: * pojištění léčebných výloh Allianz pro lyžaře vč. pojištění storna a odpovědnosti na 4 dny: dospělý - 182 Kč, dítě do 15 let - 91 Kč, senior nad 70 let 364 Kč

* pobytové taxy ( 1,5 € /os. /noc) - nutné platit na místě

* skipasy

* příplatek za jednolůžkový pokoj + 600 Kč/pobyt (při včasném přihlášení lze doobsadit).

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Skiregion Kaprun - Zell am See: 

Skiareál Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel nabízí 138 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti a více než 50 vleků a lanovek. Na ledovci Kitzsteinhorn Gletscher je sníh od podzimu až do léta.

 

3 - denní skipass Zell am See - Kaprun (pro skupinu od 30 osob zima 2019)
Dospělý: 137 € 
Dítě (nar. 2003 - 2012): 69 €
Mládež (nar. 2000 - 2002): 103 € 
Dítě narození 2013 a později má skipas v doprovodu rodičů zdarma.
 
Vratný depozit na skipas 2 €.
Cestovní kancelář není schopná garantovat ceny skipasů ani počet zájemců o jednotlivé druhy skipasů (čímž je podmíněna skupinová cena). 
 

Doprava:  zajištěna zájezdovými klimatizovanými autobusy s WC, videem a možností nákupu teplých i studených nápojů od řidičů. Svozy na trasu mohou být zajišťovány osobními automobily a mikrobusy. 

 

Nástupní místa:  Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha, Tábor, České Budějovice.
Svozy (+ 200 Kč):  Lanškroun, Moravská Třebová, Svitavy, Choceň, Chrudim, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou,  Týniště n.O., Třebechovice. 

(+ 300 Kč): Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Polička. 

 

Skupiny nad 8 osob bez příplatků. 

 

Další lyžařské zájezdy:  

Itálie - Dolomiti Superski - Sella Ronda - Brixen

 

Itálie - Passo Tonale - Ponte di Llegno - ubytování u sjezdovky

 

Rakousko - Dachstein West - denní přejezd

 

Jednodenní lyžování Semmering - Stuhleck

  

Monte Lussari - hotel Rododendro - na sjezdovce

 

Rakousko - Stubaital - Telfes

 

Rakousko - Zillertal - Zell am Ziller

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ: 06563431

 

Více fotografií na FACEBOOKU

 

Předběžná rezervace zájezdu: 

 
 
 
 
Sdílet