fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Advent v Lednici a ve sklípku v Hustopečích

 

 
 
 

Program:

Odjezd z Č. Třebové okolo 7 hodiny ranní. Cesta do Lednicko - Valtického areálu (UNESCO). Prohlídka interiérů zámku Lednice,  jednoho z našich nejkrásnějších zámků. Lednické panství vlastnili téměř 700 let Lichtenštejnové. Zámek ve stylu tudorovské gotiky je známí z četných pohádek. Za zámkem je možné navštívit skleník, okolo zámku jsou překrásné zahrady, které mají i v době adventu své kouzlo. Možná budou i trhy před zámkem. 

Zastávka ve vinařství ANNOVINO s možností nákupů vín přímo od vinaře, možnost degustace. Je možné na vánoční stůl nakoupit i další regionální pochutiny  pálenky, sýry, ovocná vína, mošty, paštiky či čokolády. 

Návštěva vinného sklípku v Hustopečích s večeří, degustací 5 vzorků vín se sklepmistrem. Pobyt ve sklípku cca 3 hodiny. Opět možnost nákupu vína.  Návrat okolo 21 hodiny.

 

Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu. 

Termín: 19. 12. 2020 (sobota)        OBJEDNÁVKA

Číslo zájezdu: 19122020/02
Cena: 1 390 Kč           

Cena zahrnuje:

- autobusovou dopravu;

- průvodce;

- návstěvu ve sklípku: přípitek na přivítanou (hustopečská mandlovka), kachna s bílým i červeným zelím, houskovým a bramborovým knedlíkem (příp. vege varianta jídla), degustace se sklepmistrem 5 vzorků vín, 1 džbánek vína na stůl a voda s citronem neomezeně.

 

Cena nezahrnuje:

- ostatní vstupné (zámek 210 Kč);

- ostatní nápoje ve sklípku.

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa:  Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Letovice, Brno.

Svoz mikrobusem za příplatek 300 Kč: Pardubice, Chrudim, Holice, Hradec Králové, Vamberk, Třebechovice, Rychnov nad Kněžnou. 

Pro skupiny od 8 osob odjezdové místo dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich akcí určuje doprovod průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či akce nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti akce pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

   

Další adventní zájezdy: 

Hallstatt a jezero Wolfgangsee s návštěvou solného dolu

Pohádkový advent v pevnosti Königstein, Pirna a koupání

Děvín, Bratislava a čokoládovna v Kittsee

Krakov a solné doly Vělička

  

Další adventní zájezdy po České republice:

Advent v Dětenicích

Advent na Hluboké a Český Krumlov

Advent pro děti v ZOO Dvůr Králové

Advent na zámku Sychrov, pivovar Svijany a Liberec

  

Kompetní nabídka adventů

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

 

Zájezd pořádá Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431.