fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Rakousko - SKICIRKUS SAALBACH - HINTERGLEMM - denní přejezd

Skiareál Saalbach - Hinterglemm  - denní přejezd,

lze lyžovat i Kaprun (ledovec) - Zell am See - stejný skipas.

Fusch an der Glocknerstrasse, hotel ***Wasserfall 

Hotel ***Wasserfall
Hotel ***Wasserfall
Hotel ***Wasserfall
Kaprun
Kaprun
 

hotel s wellness a výbornou kuchyní
3 dny lyžování s denním přejezdem

NOVÉ velkorysé PROPOJENÍ: přímo z Kaprunu - areálu Maiskogel lze dojet lanovkami až na Kitzsteinhorn a ze Zell am See do Viehhofenu (skiareál Saalbach - Hinterglemm. Tzn. lze opravdu využít 1 skipass ALPINCARD na oba veliké areály vč. ledovce!!!

 

Program:
1. den: Odjezd v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00, Praha okolo 11) směrem České Budějovice, Salzburg. Večer příjezd do hotelu, kde nás po ubytování čeká dobrá večeře.
2. den: Po snídani odjedeme autobusem do Saalbachu na celodenní lyžování. Po lyžování se společně vrátíme do hotelu. Z našeho autobusu je také možné vystoupit/nastoupit v Zell am Zee a lyžovat na skiareálu Zell am See - Kaprun. 
3. den: Po snídani odjedeme autobusem do Saalbachu či Zell am See na celodenní lyžování. Po lyžování se společně vrátíme do hotelu.
4. den: Po snídani a vyklizení pokojů odjedeme autobusem na celodenní lyžování do Saalbachu. Odpoledne po lyžování vyrazíme zpět do ČR.
5. den: Návrat v pozdních nočních až časných ranních hodinách (Praha okolo 23 hodiny, Česká Třebová okolo 2.00), další dle trasy.

Termín: 10. - 13. 3. 2022 (čtvrtek ráno až neděle kolem půlnoci)      OBJEDNÁVKA

Cena: 6.990 Kč, 

Cena FM do 30.11.2021: 6.640 Kč    

 ZÁLOHA NA ZÁJEZD JE POUZE VE VÝŠI 10%.

 

- sleva na dítě do 5,99 let se dvěma dospělými na pokoji: 3 000 Kč;
- sleva na dítě do 11,99 let se dvěma dospělými na pokoji: 1200 Kč.

 

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 3x ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích s příslušenstvím, TV, fénem, sejfem;
- 3x snídani (formou bufetového stolu);
- 3x večeři - tříchodové menu;
- každodenní dopravu k vlekům do Saalbachu, 2x lze vystoupit v Zell am See;
- použití wellness (sauna, pára, infra kabina) v hotelu; wifi v hotelu;
- služby technického doprovodu;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh pro lyžaře, odpovědnosti a storna Allianz pojišťovny, a. s. (350 Kč dospělý, 175 Kč dítě do 15 let, 700 Kč senior nad 70 let);
- pobytové taxy (asi 1,5 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- skipasy (ceny roku 2021): speciální cena třídenních skipasů pro skupinu od 20 osob: 144 € dospělý, 95 € mládež (nar. 2002–2005), 65 € dítě (nar. 2006–2015), dítě narozené po roce 2016 v doprovodu rodičů zdarma (nutný doklad pro dítě);
- vratná kauce na skipas/keycard: 2 €.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (OMV), Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice;
+ 300 Kč: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice p. O.
 

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit dle jejich potřeb.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ubytování:
Hotel Wasserfall leží v srdci národního parku Vysoké Taury přímo pod třítisícovými vrcholy. Do lyžařského střediska Zell am See jezdí občasný skibus. 
Vybavení hotelu: restaurace, wellness (sauna, parní komora, infra sauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost, zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.

 

Pokoje: vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wifi modem), trezorem.

 

Stravování: polopenze (snídaně formou bufetového stolu, k večeři tříchodové menu).

 

SKIPAS SKI ALPIN CARD platí pro skiareál Zell am See - Kaprun a NOVĚ i pro Saalbach - Hinterglemm.


Skiareál Saalbach - Hinterglemm - nad pohlednými letovisky Saalbach a Hinterglemm se rozkládá perfektně propojená síť 270 km sjezdovek, propojená s Leogangem a Fieberbrunnem v sousedních údolích. Celý komplex patří mezi tři největší v Rakousku a zároveň i mezi nejmoderněji vybavené lanovkami. Nadmořská výška vrcholů sotva olizuje dvoutisícovou hranici, a tak významnou roli hraje výkonné zasněžování. Hlavním centrem je Saalbach s bohatým apres-ski životem a nástupními stanicemi lanovek přímo v centru města.

 

Lyžařský skiregion Zell am See–Kaprun:
Skiareál Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel nabízí 138 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti a více než 50 vleků a lanovek. Na ledovci Kitzsteinhorn je sníh od podzimu až do léta.
Areál Kaprun je vyhovující i v případě nedostačující sněhové pokrývky (má ledovec). Proto v případě špatných sněhových podmínek budeme lyžovat v tomto areálu. Areály Zell am See, Maiskogel a Kaprun jsou propojeny skibusy.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu technický doprovod, který může být klientům nápomocen.

 

Program je orientační a CK jej může změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách či aktuální situaci v místě.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

  

Více fotografií na FACEBOOKU

 FOTOGRAFIE Z MINULÝCH LET.

 

Další lyžařské zájezdy:  

Itálie - TARVISIO - Monte Lussari - Al Convento

Itálie - PASSO TONALE - Ponte di Llegno

Itálie - SELLA RONDA - Val di Fassa

 

Jednodenní lyžařský zájezd: 

Rakousko - STUHLECK - Semmering