fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Maďarsko, Tapolca - Hunguest Hotel Pelion****

 

Wellness pobyt s výlety k Balatonu

Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách (Č. Třebová okolo 6 hodiny) z ČR. Po cestě do hotelu výlet k Balatonu do městečka Tihany, ulice města jsou jedním živým skanzenem, kde je možné navštívit barokní kostel, muzea (venkovského lidové muzeum, muzeum panenek, opatské muzeum) anebo se kochat výhledem na Balaton, popř. ochutnat vyhlášenou levandulovou limonádu nebo zmrzlinu.

Odpoledne odjezd do Tapolcy – ubytování v hotelu Hunguest Hotel Pelion**** (ve 14 - 15 hod.), koupání a relax v termálních bazénech, možnost návštěvy Léčebné jeskyně - vstup přímo z hotelu, večeře, nocleh.
2. den: Po snídani celodenní relax a koupání v termálních bazénech, v případě zájmu procházka s průvodcem městem Tapolca (hlavní náměstní Mlýnské jezero, Jezero v jeskyni), večeře.
3. den: Pro zájemce ranní koupání, snídaně, ukončení pobytu (v 10:00 hod.), poté po cestě domů výlet do Keszthely, procházka malebným městem, kde se nachází zámek Festetics s krásnou zámeckou zahradou, nebo Šnečí parlament - maketa parlamentu ze 4.5  mil šnečích ulit ze dna Panonského moře,  poté odjezd do ČR, návrat do ČT okolo 20 hodiny.

Termín: 17. 10. – 19. 10. 2020 (sobota až pondělí)

Číslo zájezdu: 17102020

Cena: 4.990 Kč     

Cena zahrnuje:

-  autobusovou dopravu

- 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí v hotelu Pelion****

- 2x bufetová snídaně a večeře

- vstup na Wellnessový ostrov (otevřeno 7:00 - 21:00 - soustava vnitřních a venkovních bazénů s pitnou a termální vodou)

- vstup do Léčebné jeskyně (pondělí až sobota 13:00 – 18:00)

- služby průvodce

- zapůjčení županu

- wifi.

 

Cena nezahrnuje:

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1.100,- Kč/2 noci,

- pojištění léčebných výloha Allianz pojišťovny vč. storna: děti do 15 let 175 Kč, dospělí 350 Kč a 700 Kč/senior nad 70 let,

- pobytovou taxu - splatná na místě 2€ /os./noc.

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Ubytování:

hotelu Pelion**** vybaveným lobby barem, prostornou restaurací, obchodem se suvenýry, konferenčními sály, 2 hřišti na squash, 2 tenisovými kurty (venkovní), badmintonovým hřištěm, minigolfem a půjčovnou kol.

Vlastní balneo a wellness centrum: vitální a termální bazén, dětský bazén, mateřská školka s hernou, perličkovou lázeň, solárium, manikúru a pedikúru, infrasaunu, biosaunu s ochlazovacím bazénkem, parní komoru, masáže, fitness, tělocvičnu. Léčebná jeskyně přímo pod budovou hotelu, která je přístupná podzemní chodbou.

 

Odjezdová a svozová místa: Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Česká Třebová, Litomyšl, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov;

+ 300 Kč: Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Vamberk, Choceň.

  

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd  pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431 ve spolupráci s CK Grandtravel.

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

POBYTY S VÝLETY

 

 

Podobné zájezdy:

Slovinské termální lázně Čatež, Plitvice a Zagreb

Termály Velký Meder autobusem

Jednodenní koupání v termálních lázních Györ

Termální lázně Hotel Gotthard Therme

  

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms