fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Slovinské termální lázně, Plitvice a Zagreb

Ubytování v pohodlném hotelu ***Čatež s termálními lázněmi s možností návštěvy národního parku Plitvická jezera a hlavního města Chorvatska Zagreb. 

 
Plitvice
Plitvice
 

NOVINKA vhodná pro seniory i rodiny s dětmi. Pobyt s výlety.  

Program:
1. den: Odjezd z ČR v časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 6.00) směrem Svitavy, Brno, Vídeň, Graz, Maribor. Odpoledne přijedeme do lázní Terme Čatež, kde  budeme nejpozději okolo 16 hodiny ubytováni v hotelu Čatež. Dle času příjezdu možnost vykoupání v aquaparku hotelu Čatež, večeře. 

2. den: Po snídani strávíme celý den odpočinkem, či dováděním v některém z bazénů hotelu Čatež nebo  největších slovinských lázní Winter Termal Riviera,  večeře. 

3. den: Po snídani vyrazíme na celodenní výlet do Chorvatska na Plitvická jezera (cca 160 km), kde strávíme asi pět hodin prohlídkou národního parku s jeskyněmi, jezery a asi 140 vodopády. Uvidíme místa kde se natáčel Vinetou a podzimem obarvenou pohádkovou krajinu. Návrat na večeři. 

Tento výlet se uskuteční v případě zájmu minimálně 20 osob, cena za osobu je 500 Kč. Zájem o výlet uveďte již ve smlouvě. 
4. den: Po snídani strávíme celý den odpočinkem či dováděním v některém z aquaparků, večeře. V případě zájmu alespoň 20 osob je možný půldenní výlet do hlavního města Chorvatska Zagreb. Cena výletu je 200 Kč/osoba. Zájem o výlet prosím uveďte již ve smlouvě. Večeře.
5. den: Po snídani vyklidíme pokoje a zájemci se mohou ještě vykoupat. Po poledni vyjedeme směrem do ČR. Návrat ve večerních hodinách. Č. Třebová okolo 21 hodiny, další dle trasy.

Termín: 28. 10.– 1. 11. 2020 (středa až neděle, podzimní prázdniny),

číslo zájezdu: 2810202002

Cena: 8.790 Kč     

Cena Senior 55+: 8 290 Kč

Cena za dítě do 5,99 let s rodiči na posteli: 3 290 Kč
Cena za dítě do 11,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými platícími: 5 890 Kč
Cena za dospělou osobu na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými platícími: sleva 600 Kč
 

Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;

- 4x ubytování ve 2–3 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu;

- 4x snídani (formou bufetového stolu);

- 4x večeři (formou bufetového stolu);

- využívání lázní WInter Thermal Riviera - 1x denně, největší vodní zábavní park ve Slovinsku je propojen s hotelem tunelem: https://www.terme-catez.si/en/catez/thermal-riviera/winter-thermal-riviera  (2 300 m2 vnitřní termální vody s atrakcemi - vířivky, dětské bazény, masážní bazény, skluzavky, divoká řeka);

- doprovodný program hotelu - animace;

- koupání v hotelových bazénech;

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);

- pobytové taxy (asi 2,5 €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1900 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné (Plitvice asi 250 Kn, děti 7–15 let asi 110 Kn). Výlety Plitvice - 500 Kč, Zagreb - 200 Kč/os. 

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Ubytování:

***Hotel Čatež v  lázeňském letovisku Čatež Terme, nedaleko chorvatských hranic. Pokoje disponují vlastním příslušenstvím, balkónem nebo terasou, sat. TV, klimatizací, trezorem a fénem. Hotel má restauraci disponuje vstupem do sportovního centra a fitness. 

 

Termální voda byla objevena v Čatežském poli u řeky Sávy před více než 200 lety. Protože voda byla velmi horká (podle lexikonu byly prameny Čateže nejteplejšími), koupali se koupališti k nejbližší řece Sávě, aby se ochladili. Dnes má Terme Čatež 11 studní termální vody, pramenících z hloubky 300 až 600 metrů při průtoku 60 lps a teplotě mezi 58 ° C a 63 ° C. Termální voda umožňuje příjemné koupání po celý rok v bazénech letní a zimní termální riviéry a hotelových bazénech.

 

Odjezdová a svozová místa: Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Česká Třebová, Litomyšl, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov;

+ 300 Kč: Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Vamberk, Choceň.

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

POBYTY S VÝLETY

 

Podobné pobyty s výlety:

 

Léto u alpského jezera Lago di Garda

 

Pohoda u Balatonu

 

Slovinsko nejen pro seniory 

 

Slovinskem od Alp až k moři

  

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms