fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Paříž a Disneyland

Paříž – Disneyland park – Wald Disney Studios Park – Louvre – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Vítězný oblouk – Montmartre – stará opera Garnier – muzeum parfémů Fragonard – Invalidovna – večerní projížďka Paříží – Moulin Rouge – Pigalle – Bastila – Trocadéro - La Défance

 Paříž - Eiffelova věž
 Katedrála Notre Dame
Disneyland Paris Sněhurka
 Disneyland Paris
Disneyland Paříž
 Paříž Eiffelovka
Paříž - radnice, Hotel de Ville

Program:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 13.00) směrem Praha, Norimberk, Metz.

2. den: Ráno přijedeme do Paříže, kde si při cestě autobusem ukážeme nejznámější místa metropole.

Procházku s průvodcem začneme u Eiffelovy věže (26 €). Uvidíme také Martova poleInvalidovnu a čeká nár projížďka lodí po Seině (12 €). Uvidíme Vítězný oblouk a po bulváru Champs Élysées se projdeme na náměstí Concorde odkud nás odveze autobus na ubytování na okraj Paříže.

3. den:  Ráno navštívíme moderní čtvrť plnou mrakodrapů La Défance, kde budete mít možnost si nakoupit v obchodním domě pochutiny či suvenýry. Po té nás čeká nás ostrov Île de la Cité, jemuž vévodí katedrála Notre Dame. Uvidíme i neméně proslulý nejstarší květinový trhJustiční palác či Saint Chapelle a neopomeneme ani pařížskou radnici a projdeme až do  areálu Louvre. 

Zájemci mohou s průvodcem navštívit muzeum parfémů Fragonard (s možností výhodného nákupu pravých parfémů), podívat se na slavnou budovu Opery Garnier, 
K večeru přejedeme metrem na Montmartre, kde v romantických uličkách pod bazilikou Sacré-Cœur na náměstí malířů počkáme na tmu, a poté sjedeme autobusem k závěrečné večerní projížďce Paříže. Uvidíme Moulin RougePigalle, noční operu, náměstí Bastila či osvětlené nábřeží. Na závěr zastavíme na náměstí Trocadéro a vyfotíme si rozsvícenou Eiffelovu věž, návrat na  ubytování do hotelu.

4. den:  Po snídani zájemci odjedou do Disneylandu, kde je čeká celodenní zábava v rodinném parku Disneyland park (78 €) či Walt Disney Studios Park. Své si tu najdou zástupci všech věkových kategorií, dočkáme se i průvodu nejoblíbenějších Disneyho postav, potkáme Sněhurku, Mickeyho, Krásku i zvíře, trpaslíky i kačera Donalda, vyčkáme na závěrečnou parádu.  Pravděpodobně nás čeká i Halloweenská show  a závěrečný ohňostroj. Odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách (po ohňostroji cca ve 22 hodin). Kdo nechce do Disneylandu může být s částí skupiny ve Versailles a po té v centru Paříže. 

5. den: Ráno přijedeme do německého Amberku, kde si po nočním přejezdu hodinu a půl odpočineme v bazénech, vířivkách a na tobogánech Kurfiřtských lázní (asi 8 €).

Ostatní mohou čas strávit procházkou po půvabném historickém centru blízkého městečka.

Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Praha okolo 14.00), další dle trasy.

28. 10.–1. 11. 2020 (středa až neděle - podzimní prázdniny)
Číslo zájezdu: 28102020 
Cena: 4 990 Kč,  CENA FM: 4 790 Kč

Cena zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;

- 2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe;

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);

- příplatek za 2 snídaně 440 Kč;

- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za dvojlůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné cca 70 € + Disneylad (dospělí asi 78 €, dítě do 11 let 70 €), ev. jízdné metrem či RER cca 5 €.

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

Další doporučené zájezdy:

 

Paříž a Versailles

 

Florencie, Pisa, Lucca, Siena, Gimignano a Cinque Terre

 

Zámky šíleného krále, Zugspitze a hory v plamenech

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

 

   

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms

 

Kategorie: