fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Paříž a Versailles

Paříž – Versailles – Louvre – Latinská čtvrť – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Pantheon – Notre Dame – Vítězný oblouk – Montmartre - stará opera Garnier - muzeum parfémů Fragonard - Sorbona - květinový trh - Invalidovna - večerní projížďka Paříží - Moulin Rouge - Pigalle - Bastila - Trocadéro

Eiffelova věž - Paříž

Paříž - Notre Dame

Paříž - Eiffelova věž 

Seina

Paříž - radnice, Hotel de Ville

Versailles
Versailles

Program:
1. den: Odjezd v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 13.00) směrem Praha, Norimberk, Metz.
2. den: Ráno přijedeme do Paříže, kde si při cestě autobusem ukážeme nejznámější místa. Procházku s průvodcem začneme u Eiffelovy věže (26 €). Uvidíme také Martova pole, Vítězný oblouk a po bulváru Champs Élysées se projdeme na náměstí Concorde a přes Tuilerijské zahrady až k Louvru.
Zájemci mohou s průvodcem navštívit muzeum parfémů Fragonard (s možností výhodného nákupu pravých parfémů), podívat se na slavnou budovu Opery Garnier, Královský palác či na náměstí Vendôme s nově opraveným hotelem Ritz a slavným bronzovým triumfálním Slavkovským sloupem Napoleona I. Večer ubytování.
3. den: Po snídani nás autobus odveze do Versailles, kde navštívíme monumentální zámek francouzských králů (18 €)  i nádherné zahrady.
Cestou do Paříže se zastavíme v La Défance, moderní pařížské čtvrti plné mrakodrapů a moderních budov.
Po návratu do Paříže nás čeká individuálním volno v centru Paříže, které lze využít návštěvou muzea Louvre, Oranžerie, Muzea Orsay, Latinské čtvrti...  Po odjezdu z náměstí Concorde možná krátce zastavíme i na náměstí Trocadéro,  s výhledem na rozsvícenou Eiffelovu věž.

Večer se vrátíme na ubytování do hotelu.

4. den: Po snídani budeme pokračovat v prohlídce města. Čeká nás Invalidovna a projížďka lodí po Seině (12€), a poté i ostrov Île de la Cité, jemuž vévodí katedrála Notre Dame. Uvidíme i neméně proslulý nejstarší květinový trhJustiční palác či Saint Chapelle a neopomeneme ani pařížskou radnici.
K večeru přejedeme metrem na Montmartre, kde v romantických uličkách pod bazilikou Sacré-Cœur na náměstí malířů počkáme na tmu, a poté sjedeme autobusem k závěrečné večerní projížďce Paříže. Uvidíme Moulin Rouge, Pigalle, noční operu, náměstí Bastila či osvětlené nábřeží, pochopitelně i Eiffelovku. 
Odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
5. den: Ráno přijedeme do německého Amberku, kde si po nočním přejezdu dvě hodiny odpočineme v bazénech, vířivkách a na tobogánech Kurfiřtských lázní (asi 8 €).

Ostatní mohou čas strávit procházkou po půvabném historickém centru blízkého městečka.
Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Praha okolo 14.00), další dle trasy.

Termín: 
26.–30. 10. 2019 (sobota až středa - podzimní prázdniny)
Číslo zájezdu: 26102019   
cena: 4 990 Kč, CENA LM: 3 990 Kč

28. 10.–1. 11. 2020 (středa až neděle - podzimní prázdniny)
Číslo zájezdu: 28102020 
cena: 4 990 Kč,  CENA FM: 4 790 Kč

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za 2 snídaně 440 Kč;
- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za dvojlůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné cca 80 €

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

 

Paříž a Disneyland

 

 

  

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms