fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Levandulová Provence, Monaco a riviéra s koupáním

Monacké knížectví – Monte Carlo – skalní město Èze – parfumerie Fragonard – Nice – Antibes – Marineland – Aqua Splash – Cannes – Lérinské ostrovy – Biot – Provence – Verdonský kaňon – Moustiers-Sainte-Marie – levandulové pole – Lac Sainte-Crox -– balkon de la Mescla – most Artuby

Levandulové pole v Provence
Lac de Sainte-Croix
Monako
Moustiers-Sainte-Marie v PRovence
Monako
 pr
Monako zahrady
Provence
Provence

 

Poznávání jižní Francie s koupáním na slavných plážích v Cannes, Antibes, Nice a Monaku i v křišťálově čisté vodě Lac Sainte-Croix v horách.

Ubytování u centra starého Antibes, nedaleko pláží. 

Při výletu do Provence navštívíme i levandulové pole. 

NOVINKA

Program:
1. den: Odjezd z ČR v poledních hodinách (Česká Třebová okolo 12.00) směrem Praha, Mnichov, Verona, Ventimiglia, Eze.
2. den: Ráno vyjedeme vysoko do přímořských Alp, kde začneme den návštěvou parfumerie Fragonard v malebném městečku Èze. Čeká nás exkurze ve výrobně parfémů a mýdel s možností výhodného nákupu pravých francouzských parfému, procházka po kamenném městě vysoko nad mořem.

Po té navštívíme královnu francouzské Riviéry Nice. Vyšplháme na hradní vrch, navštívíme květinový trh ve starém městě a odpoledne se každý rozhodne, zda stráví čas v některém z věhlasných muzeí (20 €), koupáním v moři či procházkou po Anglické promenádě.

Odpoledne se přesuneme na ubytování do města Antibes, kde na nás čeká výborně umístěný hotel, cca 10 - 15 minut chůze od starého města, pláží, museé Picasso i přístavu. Romantické staré město, plné květin, kde je hrad Grimaldi i slavná pláž pod hradem Vallauris se starým přístavem si zamilujete. 
3. den: Po snídani nás čeká poznávání Provence. Projedeme kolem úchvatného Verdonského kaňonu, kde zastavíme na tzv. balkónech de la Mescla (vyhlídkách) u Pont de´l´Artruby a poté i u Lac de Sainte-Croix, v jehož čisté horské vodě se můžeme vykoupat.
Poté navštívíme okouzlující městečko pod skalními štíty Moustiers-Sainte-Marie s věhlasnou hvězdou v oblacích. V tomto typicky provensálském sídle se projdeme starými uličkami, plnými levandule a kamenných domků. Pokocháme se nádhernými výhledy do okolí.

Na závěr vyjedeme na náhorní plošinu Valensole, kde by měla rozkvétat levandulová pole. Návrat na ubytování.
4. den: Po snídani se můžete rozhodnout zda strávíte den individuálně celodenní zábavou ve vodním světě Marineland kde můžete pozorovat mořské živočichy, např. představení delfínů, kosatek, mrožů a lachtanů, anebo s námi vyrazíte na výlet. V plánu je stará provensálská kamenná vesnice Biot a Cannes, odkud lze vyplout lodí na Lérinské ostrovy (15 €), zjistit jak to bylo s tajemným Mužem se železnou maskou. Podíváme na Festivalový palác a poté bude na zvážení každého, zda stráví volný čas koupáním v moři, nebo procházkou malebným historickým centrem. Návrat do Antibes v podvečer.  Je možné fakultativně navštívit i Aqua Splash, největší vodní zábavní svět na Azurovém pobřeží, který je kousek od Marinelandu. 
5. den: Po snídani vyjedeme do Monaka. Po společné procházce kolem významných památek, jako je knížecí palác či katedrála, si projedeme vláčkem věhlasnou čtvrť Monte Carlo (10 €) a podíváme se na slavné kasino. Odpoledne mohou zájemci navštívit Oceánografické muzeum (18 €), růžové zahrady kněžny Grace, projít si celou trasu závodu F1, vykoupat se v moři či zajít si na večeři. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

6. den: Návrat do ČR v poledních hodinách (Česká Třebová okolo 13.00), další dle trasy.

Termín: 23.–28. 6. 2020 (úterý až neděle), číslo zájezdu: 23062020
Cena: 8 190 Kč          Cena FM: 7 790 Kč

- sleva na 3. a 4. osobu na přistýlce je 1 000 Kč. 

 

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 3x ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím v pěkném **hotelu;
- služby průvodce (v plánu je Lenka Čížová);
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za 3 snídaně 750 Kč (francouzská kontinentální);
- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 3.400 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné (asi 70 €).

 

Hotel je výborný polohou, která umožňuje vyrážet do jednoho z nejkrásnějších měst riviéry dle chuti. Pokoje jsou vybavené příslušenstvím, fénem, trezorem,  klimatizací, TV, mini barem. V hotelu je wi-fi a non stop recepce. 

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim nebo Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 300 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

Další doporučené zájezdy:

 

Štrasburg, Colmar a vinná stezka

 

Normandie a Bretaň - království Atlantiku

 

Pohoda u Balatonu

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

   

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms

 

Kategorie: