fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Mainau, Bodamské jezero a Appenzellské Alpy

Mainau
Rýnské vodopády
Bregenz
Appenzellské Alpy
Mainau
Mainau

Květinový ostrov Mainau – Kostnice – Rýnské vodopády – Appenzellské Alpy – lanovkou na Säntis – Schaffhausen – pevnost Munot – Lindau – Bregenz – lodí po Bodamském jezeře (Bodensee)

Rozkvetlý májový víkend na hranicích tří států.

Program:
1. den: Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 19.00) směr Praha, Rozvadov, Mnichov, Bregenz.
2. den: Časně ráno vyjedeme lanovkou na vrch Säntis (2 505 m n. m.), vrchol v Appenzellských Alpách, ze kterého bývá vidět do pěti států i na Bodamské jezero. Nabízí se i překrásné výhledy na jedinečně zvrásněný Alpský masiv. Lanovkou sjedeme zpět do údolí a vydáme se k Rýnským vodopádům, nejmohutnějším říčním vodopádům Evropy, kde je možné doplout přímo pod ně lodičkou. Navečer krátká zastávka ve Schaffhausenu, historickém městě s pevností Munot a krásnými malovanými domy. Odjezd na ubytování do Tuttlingenu, pro zájemce večeře.
3. den: Po snídani odjezd do Kostnice. Projdeme si staré město a podíváme se na nábřeží, i na místo kde byl upálen mistr Jan Hus a Jeroným Pražský. Poté nás čeká květinový ostrov Mainau návštěva pavilonu motýlů, rozária, zámku i dalších pokladů jezerních zahrad. Podél Bodamského jezera dojedeme do kouzelného ostrovního městečka Lindau, plného krásných domů a starých uliček. Projížďka lodí po Bodamském jezeře směrem k Alpám do Bregenz, kde nás čeká podvečerní romantická procházka po nábřeží k jedinečné letní divadelní scéně.
Večer odjezd zpět do ČR.
4. den: Návrat do ČR ve velmi časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 6.00)

Termín: 29. 5.–1. 6. 2020 (pátek až pondělí),

Číslo zájezdu: 29052020

Cena 3 990 Kč   

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 1x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v *** hotelu;

- 1x snídaně formou bufetových stolů;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (182 Kč dospělý, 91 Kč dítě do 15 let, 364 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- příplatek za tříchodovou večeři 600 Kč;
- vstupné a jízdné (cca 70 €).

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

Další doporučené zájezdy:

 

Norsko, Švédsko a Dánsko 

 

Innsbruck - perla Alp s kartou 

 

Alpy čtyř zemí s Horským Expresem

 

Srdce Švýcarska 

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

 

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms