fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Perly Německa - Berlín, Postupim - Sanssouci, Drážďany, Míšeň, Moritzburg a Königstein

 

Berlín - Postupim - Sanssouci - Míšeň - Drážďany - Moritzburg - Königstein 

Moritzburg
Reichstag
 
Berlín
Berlín Vítězný sloup

 

Program: 

 

1. den: Ve velmi časných ranních hodinách (UO ve 4.00), odjezd do Míšně, procházka staroslavným kurfiřtským městem, uličkami, hradem Alberechtsburg, Dómem. Navštívíme i slavnou Míšeňskou porcelánku. Cestou do Berlína se zastavíme u zámku Moritzburg, kde se natáčela Popelka, procházka kolem zámku. Příjezd do Berlína, ubytování, krátká večerní procházka s průvodcem. Projdeme kolem Říšského sněmu (Reichtag), pod Brandenburskou bránou, ulicí Unter den Linden k židovskému památníku a pokračovat budeme i na moderní Postdamer Platz. Volný večer v Berlíně.

2. den: Po snídani nás čeká návštěva Postupimi, zejména zámku a zahrad Sanssouci, jedná se o německé Versailles, letní sídlo Hohenzollernů. V případě zájmu lze navštívit Cecilienhof, kde probíhala Postupimská konference o uspořádání poválečného světa (nutné domluvit předem). Návrat do podvečerního Berlína. Procházka s průvodcem z Alexanderplatzu, přes Muzejní ostrov (Pergamonské muzeum, Národní galerie), katedrálu a Checkpoint Charliese se zbytky Berlínské zdi, oddělující kdysi východní a západní Berlín.

Večerní volno v Berlíně. Zájemci o více času v Berlíně (ev. návštěvu muzeí) mohou zůstat v Berlíně celý den.

3. den: ráno po snídani odjezd z Berlína do Drážďan. Procházka města Saských kurfiřtů - Brühlovy terasy, Frauenkirche, katedrála, rezidence, Semperova opera a Zwinger. Odjezd na pevnost Königstein do Saského Švýcarska, výjezd na stolovou horu, procházka prastarou pevností s výhledy do kraje Saského Švýcarska. Večer odjezd zpět do ČR. Příjezd ve velmi pozdních hodinách UO kolem půlnoci.

Termín: 26.–28. 10. 2019
Cena: 4 790 Kč  Last moment: 4 490 Kč
číslo zájezdu: 26102019/02      

Cena zahrnuje: 
- dopravu autobusem;
- 2 x ubytování v hotelu IBIS BUDGET Postdamer Platz ve 2-3lůžkových pokojích, přímo v centru Berlína;
- 2 x snídaně;
- průvodce;
- pojištění CK proti úpadku. 

 

Cena nezahrnuje: 
- vstupné (50-70€);
- cestovní pojištění léčebných výloh Allianz pojišťovny a.s.; ; (182 Kč dospělý, 91 Kč dítě do 15 let, 364 Kč senior nad 70 let);
- pobytové taxy (2 €/os/noc).

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení. 

 

Odjezdová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha, Ústí nad Labem.

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.
Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

 

DALŠÍ DOPORUČENÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY:

 

Poznávací zájezdy do Francie:

Paříž a zámek Versailles

 

Paříž a Disneyland

 

Poznávací zájezdy do hor:

 

Srdce Švýcarska

 

Alpy čtyř zemí s Horským Expresem

 

Novinky:

 

Švýcarsko-francouzský okruh kolem Ženevského jezera a Mont Blanc

 

Poznávací zájezdy:

 

Florencie, Pisa, Lucca, Siena, Gimignano a Cinque Terre

 

Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello

  

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms