fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Itálie - Passo Tonale - Ponte di Llegno - Hotel La Roccia***

 

hotel La Roccia
hotel La Roccia
hotel La Roccia
hotel La Roccia
hotel La Roccia

Rodinný ***hotel La Roccia se nachází u silniční spojnice mezi Passo Tonale a Ponte di Legno asi 3 km pod Passo Tonale. Mezistanice lanovky spojující Ponte a Tonale je vzdálená asi 250 m, sjezdovka 150 m. Skibusy spojující obě lyžařská centra staví 100 m od hotelu. Od hotelu je krásný výhled na Pressenu a údolí Val Camonica. Výhodou hotelu je příznivá cena a sjezdovka téměř „pod okny“. Nevýhodou může být fakt, že hotel stojí na samotě. Zejména večer. přes den jezdí do obou středisek velmi časté skibusy (cca po 30 minutách). 

 

Vybavení: recepce, společenská místnost, restaurace s barem, vyhřívaná lyžárna, wi-fi v lobby.

 

Pokoje: Útulné, zařízené dřevěným nábytkem, vybavené TV, trezorem, fénem a příslušenstvím (WC a sprchový kout či vana), zřídka balkon. Čtyřlůžkové pokoje jsou s palandou.

 

Stravování: Polopenze - snídaně kontinentální bufet včetně nápojů, večeře formou tříchodového menu se salátovým bufetovým stolem.

 

Ubytování: Termíny na vyžádání. Délka pobytu je minimálně 3 noci. 

Cena za osobu / noc: 1690 Kč

 

Sleva na dítě do 5,9 let na 3. a 4. lůžku se dvěmi platícími dospělými na pokoji: 700 Kč

Sleva na dítě 6 - 11,9 let na 3. a 4. lůžku se dvěmi platícími dospělými na pokoji: 500 Kč 

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 500 Kč.

Pobytové taxy 1,5 €/os. noc se platí na místě. 

 

Slunečné údolí Val di Sole je jednou z nejoblíbenějších lokalit v Dolomitech. Široké slunné svahy v sedle Passo Tonale i hluboké stinné sjezdovky u Ponte di Legno a Temu. Každý lyžař si vybere pro sebe vhodné podmínky, areál se skvěle hodí i pro rodiny s dětmi. Ledovec Presena (3 016 m n. m.) garantuje dobré sněhové podmínky až do dubna či května. Celkové převýšení skiareálu je 1 761 m.

Skieareál Passo Tonale–Ponte di Legno: celkem 100 km sjezdových tratí, pokrytých systémem umělého zasněžování. 11 km černých (včetně slavné Paradiso), 59 km červených, 30 km modrých sjezdovek.

 

Ceny skipasů Adamello ski (Passo Tonale, Temu, Ponte di Llegno)

Pojištění skipasů na storno 2, 5 €/den. 

 

Kategorie: