774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Kontakty

Vážení zákazníci

dne 3. 11. 2017 byla do Obchodního rejstříku v Hradci Králové zapsána Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. pod IČ: 06563431, která zcela převzala závazky od Cestovní kanceláře Lenka Čížová.

Dokumenty

Smlouva o zájezdu

verze v PDF nebo  verze v XLS

Reklamační řád


Pojištění CK proti úpadku


Všeobecné smluvní podmínky

Informace o zájezdu

Smlouva o zajištění cestovní služby


ZIMA 2018-2019

V katalogu najdete zájezdy pořádané v zimních měsících za poznáním, adventy a lyžařské zájezdy.

KATALOG PDF

LÉTO 2019

Vybírejte z desítek poznávacích zájezdů jedno a vícedenních s autobusovou nebo leteckou dopravou.

KATALOG PDF

VŠEOBECNÉ POJISTNÉ PODMÍNKY Allianz pojišťovny a.s.

Vymezení sportovních aktivit

Sazebník Cestovního pojištění

Sazebník Cestovního pojištění denní sazby

Cestovní pojištění Allianz

Děti které dosáhly ke dni počátku pojištění 15 let, mají až do konce tohoto pojištění nárok na dětskou sazbu. Osoby, které dosáhly ke dni počátku pojištění 70 let,mají až do konce tohoto kalendářního roku sazbu pro dospělé.    Zejména připomínám, že:  běžné i lyžařské pojištění platí max. do nadmořské výšky 3.000 m.n.m. Lyžaři a snowboardisté jsou pojištěni pouze na vyznačených sjezdovkách.  V případě zjištění alkoholu v krvi, není povinna pojišťovna plnit.  Cestující těhotné ženy bez komplikací lze pojistit pouze do 26 týdne těhotenství.  Pojištění na storno musí být uzavřeno již při objednávání zájezdu.

Naši průvodci

Lenka Čížová

Po ukončení studií po nástupu do zaměstnání jsem nebyla spokojená jak jsem si snila. Spontálně jsem si udělala průvodcovský kurz a zcela mě to pohltilo.

Více...

LiBOR VALDA

Po vystudování jsem začal pracovat ve světě IT - výpočetní techniky, začalo mě bavit cestování, práce s lidmi a velmi mě táhlo moře a hory.

Více...

Kateřina Lefebvre

Pocházím z Brna, kde jsem po absolvování pedagogické fakulty vyučovala deset roků na Biskupském gymáziu.Už jako dítě jsem snila o práci průvodkyně

Více...

Jana Kolářová

Jsem ráda mezi lidmi, ráda jim předávám své vědomosti, znalosti a zkušenosti v daném oboru. Již 25 let se plně věnuji cestování, průvodcovství a poznávání.

Více...

Dušan Slovák

Vystudoval jsem učitelství biologie a chemie na Karlově Univerzitě. Během své školní praxe jsem vedl poznávací zájezdy v ČR i zahraničí - Velká Británie, Polsko, Maďarsko.

Více...

Bára Čížová

Ve své první práci jsem rychle zjistila, že pohodlí kanceláře není pro mě.

Více...

Kategorie: