fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou

 

vodopád Golling – soutěska Salzachklamm – hrad Werfen – skokanské můstky Bischofshofen – soutěska Lichtensteinklamm – Glemmtal – Saalbach-Hinterglemm – Konec údolí Talschluß – Golden Gate Bridge – Ďábelská voda – Vysoké Taury – Zell am See – Zellerské jezero – Magic lake show – projížďka po jezeře – Montelinův zážitkový svět – stezka v korunách stromů – Hookovy lázně 

 Glemmtal
 
 Montelinův zážitkový svět
 Rakousko
 Vodopád Golling
 Glemmtal
 Kodok
 Hinterglemm
 
 

NOVINKA

Ubytování v luxusním ****hotelu, nedaleko centra města a lanovky.

Jocker card zahrnující vstupy a lanovky v Glemmtalu v ceně.

Vhodné pro rodiny s dětmi, celé údolí je Montelínův zážitkový svět.

NOVINKA

Program:
1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 23.00) směrem Praha, Dolní Dvořiště, Salzburg, Saalbach. 
2. den: Ráno přijedeme k mohutnému vodopádu Golling, procházka malebnou vesnicí pod 75 m vysoký dvoustupňový vodopád (2 €) řítící se z Alp. Průjezd soutěskou Salzachklamm, krátká foto pausa pod mohutným hradem Werfen a skokanskými můstky Bischofshofen. Procházka nenáročnou soutěskou Liechtensteinklamm (8 €), kde soustavou chodníků a lávek dojdeme mezi skálami až k vodopádu. Dojezd na ubytování do údolí Glemmtal, výborná večeře. Možnost procházky po nedalekém centru malebného města Saalbach. 
3. den: Po snídani vyzvedneme kartu, která nám umožní používat zdarma lanovky, autobusy, bazény a další atrakce údolí Glemmtal.  Vyrazíme na výlet na Konec údolí - Talschluss, kam nás doveze vláček a kde se nachází krásné vodopády, salaše, turistické trasy a  Ďábelská voda. Také největší lanový park Rakouska s možným přeletem údolí (zavěšeni na lanech), součástí je i Golden Gate Bridge, most spojující obě strany údolí ve výšce 42 m a navazující na stezku v korunách stromů. Možnost dojít či dojet do hotelu, večeře.  

V případě že se opět bude konat světelná show v Zell am See u jezera, večerní výlet do Zell am See na Magic lake show, návrat cca ve 23.30 hod. 

4. den: Po snídani volný den určený ke koupání v lázních kapitána Hooka, či k turistice na Kohlmaisu (nad hotelem) s výhledy na Vysoké Taury (vč. Grossglockneru). Vedou zde také stezky pro rodiny s dětmi (zážitkový svět klauna Montelina či zlého skřeta Kodoka), panoramatické cesty, k jezírkům či na almy, všechny lanovky jsou v ceně. V Saalbachu je možné navštívit vlastivědné muzeum. Večeře. 
5. den: Po snídani přejedeme do malebného horského města Hinterglemmu. Je možné vyjet na Zwölferkogel, navštívit pohádkový les, projít Alpskou zahrádku, či vyjet lanovkou na Reiterkogel a přejít do Saalbachu. Je možné se koupat v lázních Kpt. Hooka či navštívit hotelové wellness, večeře. 
6. den: Ráno po snídani a po vyklizení pokojů vyjedeme lanovkou na Schrattberg a rozloučíme se překrásnými výhledy na Vysoké Taury, odjezd autobusem do Zell am See, krátká zastávka v turistickém letovisku s procházkou k jezeru, projížďka lodí po Zellerském jezeře (10 €) .
Odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v nočních hodinách (Praha okolo 22. hodiny, Česká Třebová okolo půlnoci), další dle trasy.

Termín: 7.–12. 7. 2020 (úterý až neděle), číslo zájezdu: 7072020
Cena: 9 490 Kč   Last moment 8 990 Kč    poslední pokoj 

Cena dítě se dvěma dospělými na pokoji: do 11,99 - platí 1 990 Kč/ od 12 - 15.99 - platí 5 390 Kč

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 4x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím;

- 4x snídaně formou bufetového stolu;

- 4x večeře se 4 chody (s možností výběru, většinou včetně salátového bufetu), občas tématická večeře - Pinzgau či Italská; 

- odpolední svačinka; 

- 4 denní Jocker card (2019 - 6 lanovek, tenisové kurty, MHD, minigolf, vláček na Konec údolí, Ďábelská voda, lázně kapt. Hooka, bylinková cesta na Reiterkogelu, vlastivědné muzeum atd.); 
- použití relaxační zóny v hotelu, terasy, stolního fotbalu, wifi;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za jednolůžkový pokoj: 1800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupy a loď mimo Jocker card (asi 20 €).

 

Ubytování:
Hotel****Kristiana leží v turisticky atraktivním Saalbachu, v docházkové vzdálenosti od lázní kapitána Hooka, nedaleko lanovky na Kohlmaiskopf cca 10 minut chůze od centra města.

Vybavení hotelu: V hotelu je k dispozici wellness  a saunový svět, terasa, wifi v lobby, 

Pokoje: Příjemně zařízené 2–4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, posezením, sejfem, telefonem, velkou TV, balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice,  Hradec Králové, Poděbrady (OMV), Praha, Tábor, České Budějovice;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Žamberk, Letohrad.

 Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

Více fotografií na FACEBOOKU.

POBYTY S VÝLETY 

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

Podobné doporučené pobyty s výlety:

 

Za krásami rozkvetlých Alp, Veteranrally Montafon

Pohodová dovolená pod štíty Dolomit a Lago di Garda

Nejkrásnější místa slovenských hor

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms

 

Glemmtal