fbpx
774 944 051‬ - info@ck-cile.cz

Paříž a zámek Versailles

Paříž – Versailles – Louvre – Latinská čtvrť – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Pantheon – Notre Dame – Vítězný oblouk – Montmartre - stará opera Garnier - muzeum parfémů Fragonard - Sorbona - květinový trh - Invalidovna - večerní projížďka Paříží - Moulin Rouge - Pigalle - Bastila - Trocadéro

Eiffelova věž - Paříž

Paříž - Notre Dame

Paříž - Eiffelova věž 

Seina

Paříž - radnice, Hotel de Ville

Versailles
Versailles

Program:
1. den: Odjezd v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 13.00) směrem Praha, Norimberk, Metz.
2. den: Ráno přijedeme do Paříže, kde si při cestě autobusem ukážeme nejznámější místa. Procházku s průvodcem začneme u Eiffelovy věže (25,5 €). Uvidíme také Martova pole, Vítězný oblouk a po bulváru Champs Élysées se projdeme na náměstí Concorde a přes Tuilerijské zahrady až k Louvru.
Zájemci mohou s průvodcem navštívit muzeum parfémů Fragonard (s možností výhodného nákupu pravých parfémů), podívat se na slavnou budovu Opery Garnier, Královský palác či na náměstí Vendôme s nově opraveným hotelem Ritz a slavným bronzovým triumfálním Slavkovským sloupem Napoleona I. Večer ubytování v hotelu.
3. den: Po snídani nás autobus odveze do Versailles, kde navštívíme monumentální zámek francouzských králů (18 €)  i nádherné zahrady.
Cestou zpět zastavíme v La Défance, moderní pařížské čtvrti plné mrakodrapů a moderních budov.
Po návratu do Paříže nás čeká prohlídka Latinské čtvrti s Pantheonem, Lucemburskými zahradami a Sorbonnou a poté i ostrov Île de la Cité, jemuž vévodí katedrála Notre Dame. Uvidíme i neméně proslulý nejstarší květinový trh, Justiční palác či Saint Chapelle a neopomeneme ani pařížskou radnici. Večer se vrátíme na ubytování do hotelu.
4. den: Po snídani budeme pokračovat v prohlídce města. Čeká nás Invalidovna a projížďka lodí po Seině (12€), následované individuálním volnem v centru Paříže, které lze využít návštěvou muzea Louvre, Oranžerie, Muzea Orsay, Musea voskových figurín, atrakce Let nad Paříží, ...
K večeru přejedeme metrem na Montmartre, kde v romantických uličkách pod bazilikou Sacré-Cœur na náměstí malířů počkáme na tmu, a poté sjedeme autobusem k závěrečné večerní projížďce Paříže. Uvidíme Moulin Rouge, Pigalle, noční operu, náměstí Bastila či osvětlené nábřeží. Krátce zastavíme i na náměstí Trocadéro, kde se s Paříží rozloučíme pohledem na rozsvícenou Eiffelovu věž.
Odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
5. den: Ráno přijedeme do německého Amberku, kde si po nočním přejezdu dvě hodiny odpočineme v bazénech, vířivkách a na tobogánech Kurfiřtských lázní (asi 6 €).

Ostatní mohou čas strávit procházkou po půvabném historickém centru blízkého městečka.
Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Praha okolo 14.00), další dle trasy.

Termín: 
26.–30. 10. 2019 (sobota až středa - podzimní prázdniny)
číslo zájezdu: 26102019
Cena: 4 990 Kč

Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za 2 snídaně 440 Kč;
- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za dvojlůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné cca 80 €

 

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

 

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
+ 400 Kč/os.: Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.

 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

 

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

 

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

 

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

 

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

 

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

 

DALŠÍ DOPORUČENÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY:

 

Poznávací zájezdy do Francie:

 

Paříž a Disneyland

 

Poznávací zájezdy do hor:

 

Srdce Švýcarska

 

Alpy čtyř zemí s Horským Expresem

 

Novinky:

 

Švýcarsko-francouzský okruh kolem Ženevského jezera a Mont Blanc

 

Perly Německa - Berlín, Postupim - Sanssouci, Drážďany, Míšeň, Moritzburg a Königstein

 

Poznávací zájezdy:

 

Florencie, Pisa, Lucca, Siena, Gimignano a Cinque Terre

 

Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello

  

Více FOTOGRAFIÍ NA FACEBOOKU. 

 

Předběžná rezervace zájezdu:

Powered by BreezingForms